Zasilanie urządzeń


Warunki alternatywnego zasilania sieciowego elektrostymulatorów TENS / EMS / IFS oraz innych urządzeń

W celu zapewnienia bezpieczeństwa użytkowania i bezawaryjnego funkcjonowania oferowanych przez nas elektrostymulatorów TENS / EMS / IFS oraz innych urządzeń zasilanych alternatywnie zewnętrznymi zasilaczami sieciowymi informujemy, iż stosowanie zasilaczy sieciowych innych niż oferowane przez nas i dedykowane do danych urządzeń jest zabronione, pod rygorem utraty bezpłatnej gwarancji serwisowej oraz wyłączeniem odpowiedzialności producenta i dystrybutora w zakresie funkcjonowania i bezpieczeństwa użytkowania urządzenia.

Gniazda zasilające urządzeń zostały zaklejone plombami zabezpieczającymi. Upoważnionym do zerwania plomby jest wyłącznie posiadacz oryginalnego i dedykowanego zasilacza sieciowego. Zerwanie plomb przez użytkownika, który nie dysponuje oryginalnym i dedykowanym zasilaczem sieciowym jest tożsame z naruszeniem warunków bezpłatnej gwarancji serwisowej oraz jednocześnie oznacza zrzeczenie się jej przez użytkownika oraz wyłączenie odpowiedzialności producenta i dystrybutora w zakresie funkcjonowania i bezpieczeństwa użytkowania urządzenia.

Stosowanie nieoryginalnych i nieodpowiednich zasilaczy, może przyczynić się do trwałego uszkodzenia urządzeniaUrządzenia uszkodzone, podlegające bezpłatnej gwarancji serwisowej i posiadające zerwaną plombę zabezpieczającą gniazdo zasilania muszą być bezwzględnie dostarczane do serwisu wraz z oryginalnym i dedykowanym zasilaczem. W przypadku niespełnienia tego warunku urządzenia będą pozostawione bez naprawy i zwrócone na koszt użytkownika lub pozostawione do jego dyspozycji. Brak oryginalnego i dedykowanego zasilacza, zerwana plomba zabezpieczająca gniazdo zasilania oraz przesłanie uszkodzonego urządzenia będą utożsamiane w każdym przypadku z uszkodzeniem spowodowanym stosowaniem nieoryginalnego zasilacza.

Bezpłatna gwarancja serwisowa przysługuje bezwarunkowo użytkownikom, którzy wraz z urządzeniem nabyli dedykowany i oryginalny zasilacz sieciowy, przy czym nabycie zasilacza może nastąpić również w późniejszym okresie. W takim przypadku zerwanie plomby zabezpieczającej gniazda zasilania jest przez użytkownika dozwolone.

© 1997 - 2019 ECONOVA All Rights Reserved.
All other trademarks are the property of their respective owners. | Mapa strony
Konsultacja medyczna 600 222 888

 

INFOLINIA 600 222 888
SZCZECIN (91) 469 60 00
WARSZAWA (22) 244 22 33
GDAŃSK (58) 728 08 00
ŁÓDŹ (42) 299 68 00
KRAKÓW (12) 442 02 00
KATOWICE (32) 420 73 00
POZNAŃ (61) 333 22 30 
WROCŁAW (71) 727 62 00

jak kupić na raty Oblicz ratę

ELEKTROSTYMULATORY PRZECIWBÓLOWE TENS
ELEKTROSTYMULATORY TRENINGOWE EMS 
ELEKTROSTYMULATORY INTERFERENCYJNE IFS 
MASAŻERY PRESOTERAPEUTYCZNE UNIX-MAXSTAR®

Import, dystrybucja, podmiot odpowiedzialny: ECONOVA, ul. Bieszczadzka 27, 71-042 Szczecin

Produkty ECOSTIM są dopuszczone do obrotu na terenie UE.

Rapid SSL Rzetelny regulamin

ECONOVA®, ECOSTIM® are registrated trademarks of ECONOVA POLAND. All rights reserved.

 

baby foot odkrycie roku 2012

 

Unix Maxstar - Masażery do drenażu limfatycznego