Elektrostymulatory i pasy do elektrostymulacji TENS i EMS

Pasy do elektrostymulacji

Nasza hurtownia medyczna ECONOVA oferuje Państwu dwa rodzaje pasów do elektrostymulacji, które znacznie podnoszą komfort używania elektrostymulatorów w warunkach domowych. Elektrostymulacja wykonywana za pomocą pasów jest bardzo przyjemna i skuteczna. Pasy do elektrostymulacji pasują do wszystkich elektrostymulatorów TENS/EMS ze złączem PIN 2 mm. Wszystkie elektrostymulatory z naszej oferty są kompatybilne z pasami do elektrostymulacji obu typów.

Pasy do elektrostymulacji ECOSTIM®

Pasy ECOSTIM® składają się z elektrod systemowych, które montuje się na specjalnych elastycznych opaskach. Dzięki temu każdy może skompletować indywidualny pas do elektrostymulacji, który jest alternatywą dla elektrod żelowych samoprzylepnych i silikonowych. Pasy do elektrostymulacji są dużo trwalsze od elektrod samoprzylepnych, ponieważ nie są pokryte zużywającym się żelem. Natomiast w odróżnieniu do elektrod silikonowych nie wymagają stosowania podkładów w postaci nasączonej wodą gazy, ani żelu przewodzącego, ponieważ są wykonane ze specjalnej tkaniny, którą wystarczy zwilżyć wodą przed użyciem, a następnie wysuszyć. Pasy do elektrostymulacji można prać ręcznie, używając delikatnych detergentów, np. mydła w płynie lub płynu do prania.

Pas do elektrostymulacji ECO-STIM

Przykłady zastosowania pasów do elektrostymulacji ECO-STIM®.

Pasy do elektrostymulacji SPORT-ELEC

Pasy do elektrostymulacji znanej, francuskiej marki SPORT-ELEC doskonale sprawdzają szczególnie w celu spalania tkanki tłuszczowej, ale można również stosować je do elektrostymulacji przeciwbólowej. Pasy mają już wbudowane elektrody, które wymagają użycia specjalnego kremu przewodzącego marki SPORT-ELEC. Poniżej opisano poszczególne modele pasów do elektrostymulacji SPORT-ELEC.

Pas lędźwiowy do elektrostymulacji Wielofunkcyjny pas do elektrostymulacji

Wielofunkcyjny pas do elektrostymulacji SPORT-ELEC z wbudowanymi czterema elektrodami. Pas rozpina się na dwa krótsze, dzięki czemu można go używać zarówno do stymulacji m.in. brzucha i placów, ale także na mniejsze partie ciała takie jak ręce, czy nogi.

Pas do elektrostymulacji pośladków

Pas do elektrostymulacji pośladków ma wbudowane cztery elektrody. Pas ma na celu zapewnienie maksymalnej penetracji impulsów elektrostymulacji w głąb mięśni pośladków, co umożliwia uzyskanie zadowalających efektów w postaci wysmuklenia i uniesienia pośladków.

Pas do elektrostymulacji brzucha

Pas do elektrostymulacji brzucha posiada wbudowane cztery elektrody. Jest tak zaprojektowany, by dokładnie przylegał do ciała, aby elektrostymulacja była głęboka. Dzięki niemu mięśnie brzucha wzmacniają się i zmniejsza się tkanka tłuszczowa w tej okolicy.

Pasy SPORT-ELECT®
Pas do elektrostymulacji mięśni brzuch i kręgosłupa Pas do elektrostymulacji SLK 70 30 PIN-4 Pas do elektrostymulacji SLK 40 40 PIN-4
Pasy ECOSTIM®
Pas do elektrostymulacji mięśni brzucha i kręgosłupa EL P TEX 110 60 RC Pas do elektrostymulacji EL P TEX 150 110 RC Pas do elektrostymulacji EL S PAS 1200 50
Pas stabilizujący do elektrod tekstylnych i silikonowych 60x10cm Pas do elektrostymulacji VE 1200 100 Pas stabilizujący do elektrod tekstylnych i silikonowych 66x6cm
© 1997 - 2019 ECONOVA All Rights Reserved.
All other trademarks are the property of their respective owners. | Mapa strony
Konsultacja medyczna 600 222 888

 

INFOLINIA 600 222 888
SZCZECIN (91) 469 60 00
WARSZAWA (22) 244 22 33
GDAŃSK (58) 728 08 00
ŁÓDŹ (42) 299 68 00
KRAKÓW (12) 442 02 00
KATOWICE (32) 420 73 00
POZNAŃ (61) 333 22 30 
WROCŁAW (71) 727 62 00

jak kupić na raty Oblicz ratę

ELEKTROSTYMULATORY PRZECIWBÓLOWE TENS
ELEKTROSTYMULATORY TRENINGOWE EMS 
ELEKTROSTYMULATORY INTERFERENCYJNE IFS 
MASAŻERY PRESOTERAPEUTYCZNE UNIX-MAXSTAR®

Import, dystrybucja, podmiot odpowiedzialny: ECONOVA, ul. Bieszczadzka 27, 71-042 Szczecin

Produkty ECOSTIM są dopuszczone do obrotu na terenie UE.

Rapid SSL Rzetelny regulamin

ECONOVA®, ECOSTIM® are registrated trademarks of ECONOVA POLAND. All rights reserved.

 

baby foot odkrycie roku 2012

 

Unix Maxstar - Masażery do drenażu limfatycznego